Bomann FS 1014 CB

• přehlednost
    • komunikace
    • výběr
    • reálné ceny

Pro moje potřeby výrobek splnil očekávání.
    Doporučuji.

Příkon
100 W

Svářečka folií Bomann FS1014CB - svářečka PE folií pro domácnost
* Jednoduché ovládání
* Svaření a oddělení sáčku najednou
* Svářečka folií Bomann FS 1014 CB má funkci odsávání vzduchu

• přehlednost
    • komunikace
    • výběr
    • reálné ceny

Pro moje potřeby výrobek splnil očekávání.
    Doporučuji.

• provoz bez problému,dobrá cena,doporučuji

je vyroben v EU,jednoduché použití,žádné problémy dobře odsává vzduch,rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• ok

ok

• , zakoupeno v EuroKing

• zatim nemam odskoušeno

tento výrobek mě zaujal,že je německé výroby,věřim,že bude kvalitní.

Spokojenost

• , zakoupeno v EuroKing

• ano

výborný-jednoduchý-užitečný

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Německá kvalita. Dobrá cena.
    • Nešikovné navíjení kabelu na spodu přístroje.

Obyčejná svářečka s odsáváním.

• , zakoupeno v ObchodCR

• funkčnost
    • pro domácí použití dostatečně dobré
    • zatím nic

pro mě dost dobré