Recenze Profi cook VK 1080

Přidáno: 1. února 2018

• Vzduch odsává perfektně
  • Čistý, široký svár
  • Vcelku jednoduchá obsluha
  • Funkce suchá/mokrá náplň, turbo odsávání.
  • Dost drahé sáčky, role vychází trochu výhodněji.

Celkově jsem s touto svářečkou zatím velmi spokojen. Vakuoval jsem různé druhy potravin, vše bez problému. U tekuté (guláš) jsem na svaření přepl sám, dříve než odsávání skončilo automaticky, měl jsem strach aby to "nenecuclo" tekuté. Vánoční cukroví po rozbalení ty křehké kousky částečně popraskané, takže asi je lepší také vakuování přerušit o chvilku dříve. Hotové sáčky jsou hodně drahé, role vychází levněji a odstřihnete si kolik potřebujete, ale počítejte trochu s rezervou cca. 6-8 cm podle tloušťky potraviny, protože když je sáček moc krátký, tak nedáte fólii do svářečky bez pokrčení a neodsajete vzduch. Hladké sáčky můžete jen svařit bez odsávání, vzduch vytlačit jen rukama, co to jde.

Jana Pauschová

Přidáno: 13. ledna 2016

Zakoupeno v ivatofi

Jsem spokojená, funguje tak jak má...

MAXXO VM5000

MAXXO VM5000