Tefal VT256070

Příkon
130 W
2 kg

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Produkt funguje tak, jak má.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vše kompletně v jednom přístroji-zásobník na fólii,nůž na ořezání....přístroj sedí pevně a stabilně

Produkt je dárkem. Nemůžu zatím hodnotit

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a věříme, že se bude dárek líbit. Budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    Přejeme hezký den.
    ONLINESHOP.cz

Dvojitý svár
Příkon
130 W
2 kg

Zajistěte jediným stisknutím tlačítka díky vakuovačce Vacupack Classic čerstvost potravin. Automatický proces „Vacuum & Seal“ probíhá ve třech jednoduchých krocích: Naplňte sáček a vložte jej otevřenou stranou do vakuovačky Vacupack Classic. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Součástí vakuovačky je 18 sáčků (10 ks o velikosti 22x30 cm a 8 ks o velikosti 28x35 cm).

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Produkt funguje tak, jak má.

Produkt je dárkem. Nemůžu zatím hodnotit

Přejeme hezký den.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

Řezání sáčků dle vlastní velikosti.

• Známá značka. Funguje, zatím krátká doba pro hodnocení

• Svářečka svařuje skvěle...
    • Poprvé jsem svářečku reklamovala... Svářečku jsem zkoušela samozřejmě víckrát,raději,jestli tam vkládám sáček správně,ale jen řvala a nevakuovala...Jen dokázala svařovat (ale špatně)...Svářečka mi přišla z reklamace,ale s tím,že mi jí vracení,že svařuje a že mi přikládají vzorek...Odmítla jsem si jí vzít bez odzkoušení v obchodě...Prodavači mi jí dozkoušeli a na poprvé nefungovala...dělala stejný problém jako mě doma..Návod je bohužel v cizím jazyce a jsou tam podstatě jen obrázky...Nakonec se zjistilo,že se musí dvířka od svářečky hodně silně zacvaknout-prostě zavřít do slyšitelného cvaknutí!A pak funguje dobře!Bohužel toto v návodu není...

Nevím jestli bych jí doporučila dál..musím je ještě pořádně odzkoušet ...Jsem ráda,že se přišlo v čem je problém...Když je koupená nová věc ,tak já nerada používám násilí ...jakože s novým výrobkem zacházet silou je pro mě velice zvláštní pocit...:D Je to moje první vakuovačka ,s další už bych věděla jak zacházet...Překvapil mě ten hluk při odsávání,nečekala jsem to...Ale jsem ráda že jí mám,snad i přes počáteční problémy dobře a dlouho poslouží...

• Žádná
  • , zakoupeno v BILYRAJ.CZ

super, trochu vetší, ale kvalitní